JIRKA ZUSKA jr.= ABSOLUTNÍ VÍTĚZ 20. GRANDFINÁLE!

Friday 14.10.2016

JIRKA ZUSKA jr.= ABSOLUTNÍ VÍTĚZ 20. GRANDFINÁLE!

Jirka Zuska jr. se stal absolutním vítězem jubilejního 20. Faldo Grandfinal v překrásném anglickém resortu Stoke by Nayland Hotel.
GRATULUJEME KE SKVĚLÉ JÍZDĚ!!! (-7)

Zdroj z ČGF:
Sedmnáctiletý Jiří Zuska se naprosto nesmazatelně zapsal do golfové historie. Podařilo se mu totiž vyhrát turnaj Faldo Series Grand Final, který se konal od 11. do 13. října v Anglii na hřišti Gainsborough. Vítězství si zajistil výsledkem mínus sedm.
Jiří Zuska rozehrál prestižní turnaj Faldo Series Grand Final skvěle - v prvním kole odevzdal skórkartu s výsledkem 67 ran, tedy mínus čtyři, a dostal se tak do vedení. Par hřiště dokázal pokořit i ve druhém kole, ve kterém umazal z celkového skóre další dvě rány (69), a před finálovým kolem byl tak velkým favoritem. Také v posledním kole zahrál pod par (70) a s celkovým skóre mínus sedm naprosto suverénně zvítězil. Druzí Frankie Capan, Harry Goddard a Herik Machado ztráceli na českého golfistu čtyři údery.


Výtečný výkon podal i Hynek Groh (+8) a mezi mladými golfistkami se blýskla i Jana Melichová (+8) na děleném 5.místě a Terka Koželuhová (+20) na děleném 11. místě!

Ještě jednou velká gratulace všem!!

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship