Představujeme Faldo Series 2015

Sunday 14.12.2014

Představujeme Faldo Series 2015

Jako předčasný vánoční dárek přišla informace, že společnost CZ Golf uzavřela dohodu s nadací Sira Nicka Falda a prodloužila licenci na další tři roky na pořádání mezinárodního juniorského turnaje té nejvyšší úrovně Faldo Series Czech Championship.
I když do prvního odpalu Faldo Series zbývá více jak půl roku, už nyní horlivě připravujeme všechny organizační nezbytnosti a rádi bychom se o tyto příjemné starosti podělili s Vámi.
Termín konání zůstává tradiční – poslední červnový víkend příštího roku. Soutěžní víkend bude zahájen ve čtvrtek 25.6. cvičným kolem, od pátku 26.6 do neděle 28.6.2015 se ti nejlepší junioři a juniorky utkají ve třech soutěžních kolech a v neděli pozdě odpoledne budeme znát absolutního vítěze i všechny postupující na světové Grandfinále.
Dějiště konání zůstává také tradiční – Golf Resort Telč se svojí mistrovskou osmnáctkou a perfektním zázemím v podobě hotelu Šiškův Mlýn přímo v areálu. Přesto neusínáme na vavřínech a naši greenkeepeři už připravují plány, jak dát hřišti skutečně turnajový set-up, aby i čeští hráči mohli zakusit hrací plochy připravené do maximální kvality.
Novinkou pro ročník 2015 je organizace turnaje. Chceme uspokojit narůstající zájem o účast, a proto jsme se rozhodli zvednout kapacitu turnaje na 144 hráčů a hráček a po vzoru těch nejsportovnějších turnajů zavést cut. Věříme, že tento krok opět pozvedne úroveň turnaje o řád výše a zaručí, že vítězem se stane skutečně ten nejlepší český junior.
Jak už je zvykem, na turnaj bude opět dohlížet jeden ze sedmi českých rozhodčích, kteří jsou držiteli té nejvyšší mezinárodní licence. Hráči se opět mohou těšit na golfovou kliniku pod vedením osobního trenéra Sira Nicka Falda Keitha Wooda. A navzdory zvyšující se kvalitě a prestiži turnaje v tradiční úrovni zůstává i výše startovného.
Turnaj je opět otevřen i mezinárodním hráčů, karty ještě rozdány nejsou, ale už teď se můžeme ptát, překoná svým výkonem někdo obhájce titulu z roku 2014, Marušku Luňáčkovou a Šimona Zacha?

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship