Úspěch hráčů Faldo Series v anketě Golfista roku 2014

Tuesday 24.02.2015

Úspěch hráčů Faldo Series v anketě Golfista roku 2014

Nejen na zelených greenech sbírají hráči Faldo Series a Golf Activity Teamu ocenění. O tom se mohli přesvědčit účastníci vyhlášení prestižní ankety Golfista roku 2014, které se konalo minulý pátek v jihomoravské Lednici.
Dvě největší hvězdy GAT a Faldo Series, Marie Luňáčková a Šimon Zach, se představily v této anketě ve skvělém světle. Na rozdíl od tradiční ankety, která je v podzimním termínu vyhlašována během Večera českého golfu, je do hlasování zapojena i nejširší veřejnost. Každý může dát v internetové selekci hlas hráči, který podle něj uplynulou sezónu zvládl nejlépe, či jednoduše svému oblíbenci. O tom, že Marie se Šimonem přesvědčili o svých kvalitách nejširší golfovou veřejnost, svědčí jejich umístění v anketě o nejlepšího golfistu uplynulé sezóny podle samotných golfistů. Absolutní vítězka Faldo Series Czech Championship 2014 Marie Luňáčková přesvědčivě zvítězila v kategorii Amatérek, mezi Amatéry jen těsně uniklo vítězství druhému muži světového Grandfinále Faldo Series Šimonu Zachovi. Podle veřejnosti byl nejlepším amatérským golfistou Jakub Pokorný, jiný názor však měli vybraní žurnalisté - v konkurenci profesionálů byl Šimon zvolen Golfistou roku v Ceně sportovních novinářů.
Opět jsme si mohli potvrdit, že turnajem Faldo Series procházejí ty nejlepší čeští hráči a že nejen odborníkům, ale i průměrným golfistům nejsou výsledky hráčů na Faldo Series neznámé. O tom, kdo uspěje v letošním ročníku telčského dostaveníčka, se rozhodne už bezmála za čtyři měsíce. Další podrobnosti ze zákulisních příprav Faldo Series Czech Championship 2015 přineseme už brzy.

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship