Matthew Faldo na tiskové konferenci v Praze

Monday 20.04.2015

Matthew Faldo na tiskové konferenci v Praze

Minulý týden přijel podpořit ředitel série Faldo Series Matthew Faldo tiskovou konferenci společnosti CZ Golf, která se konala ku příležitosti představení nového ročníku turnaje Faldo Series Czech Championship a dalších projektů, mimo jiné projektu Golf Activity a Golf Activity Team.
A právě projekty Golf Activity a Golf Activity Team se táhli jako červená niť celou tiskovou konferencí. Vždyť pro hráče zapojených do Golf Activity Teamu je jedním z hlavních cílů letošní sezóny úspěch během telčského Faldo Series.
Došlo i na představení novinek v českém Faldo Series - poprvé v pětileté historii se navyšuje kapacita turnaje na 144 hráčů a hráček. Tento krok směrem k ještě větší sportovnosti turnaje si vyžádá zavedení cutu po druhém kole.
„Turnaj v České republice je pro nás velmi důležitý, v Evropě má nejsilnější startovní pole a čeští hráči obvykle obsazují přední místa ve finálovém turnaji,“ potvrdil osobně Faldo.
Došlo i na dotazy, kde se bude konat finálový turnaj. „Momentálně probíhají jednání, ale s největší pravděpodobností se Grand Final opět vrátí do Evropy. V úvahu přicházejí dvě destinace, jednou z nich je Německou, druhou Irsko, ale rozhodnutí budeme vědět v průběhu příštího měsíce.“

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship