Nejlepší golfisté do 16 let hrají nejen v Telči, ale také v Berouně

Monday 08.06.2015

Nejlepší golfisté do 16 let hrají nejen v Telči, ale také v Berouně

Telčský turnaj Faldo Series není pouze přehlídkou těch nejlepších juniorských hráčů a kvalifikací na celosvětové Grandfinále, ale také turnajovým rozcestníkem letošní sezóny. Právě podle telčského turnaje hodnotí nezanedbatelná část juniorů a juniorek úspěch celé golfové sezóny. Pro ty, kterým se Faldo Series třeba zrovna nepovede jsme společně s WGM, organizátorem prestižního turnaje WGM Beroun Open, domluvili zajímavou šanci obohatit svůj turnajový kalendář.
Prvních 40 hráčů a hráček z kategorie chlapci 12-16 let nebo dívky 12-16 let získávají Divokou kartu - plně hrazenou pozvánku - na první ročník turnaje WGM Junior, který se uskuteční 4.8.2015 v Beroun Golf Resortu a který je generální přípravou na záříjových turnaj WGM Beroun Open. Čtyřicítka nejlepších do 16 let bez ohledu na kategorii si tak z Telče odveze i zajištěnou účast v dalším sportovním turnaji.
K tomu navíc jsme pro absolutně nejlepšího hráče nebo hráčku Faldo Series Czech Championship 2015 ve věku 12-16 let připravili mimořádný zážitek a příležitost si zahrát po boku největších hvězd českého golfu - divokou kartu na prestižní čtyřkolový turnaj WGM Beroun Open 2015 v termínu 2.-6. září.
Věříme, že tento krok opět zvýší atraktivitu telčského turnaje pro hráče a že české juniory posune opět o něco výše.

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship